Nekustamo īpašumu apsaimniekošana

Atbildīga pieeja īpašumu apsaimniekošanai

Lai saglabātu nekustamā īpašuma vērtību un komfortablus dzīvošanas apstākļus, svarīga ir atbildīga nekustamā īpašuma apsaimniekošana.

Mēs nodrošinām kvalitatīvus un mūsdienu prasībām atbilstošus nekustamo īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas vērsti uz ciemata iedzīvotāju vajadzībām. Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida pakalpojumi – beramo kravu piegādes, zemes rekultivācija, augsnes frēzēšana, zemes līdzināšana, grāvju, tranšeju un dīķu rakšana, nederīgās grants izvešana.

Beramo kravu piegādes

Piemājas teritorijas iekārtošana bez grunts, smiltīm un melnzemes nav iedomājama. Mēs piedāvājam beramo kravu piegādes, lai namsaimnieki varētu īstenot savas ieceres – piemēram, nobruģēt pagalmu vai ierīkot skaistu zālāju. Lai arī kāds būtu mērķis, mēs nodrošināsim vislabāko risinājumu!

  • Pieberamā smilts kalpo kā papildmateriāls, jo tā nav attīrīta no māla, putekļiem un citām daļiņām;
  • Sijāta melnzeme atšķiras no parastas melnzemes ar to, ka tā ir attīrīta no oļiem un citiem piemaisījumiem. Šādu melnzemi izmanto teritoriju labiekārtošanai un apzaļumošanai;
  • Dolomīta šķembas, atkarībā no to frakcijas, var izmantot bruģēšanā, ceļu būvē vai arī betonēšanas darbos;
  • Grants tiek izmantota būvniecībā un ceļu būvē.

Zemes rekultivācija

Zemes rekultivācija vajadzīga, lai zemes gabalu sagatavotu turpmākajiem darbiem – piemēram, būvniecībai, lauksaimniecībai vai dārza iekārtošanai. Zemes rekultivācija ietver tādus darbus, kā nevajadzīgo koku un krūmu likvidēšana, laukakmeņu izvešana, zemes līmeņa līdzināšana, augsnes līmeņa pacelšana un teritorijas sakopšana.

Augsnes frēzēšana

Ar augsnes frēzēšanas palīdzību tiek uzlabota augsnes struktūra un zeme kļūst irdena. Procesa laikā tiek iznīcinātas nezāles. Augsnes frēzes izmantošana ļauj ietaupīt laiku – īpaši tad, kad ir jāapstrādā plaša teritorija.

Zemes līdzināšana

Pirms pirts, saimniecības ēkas vai citas celtnes būvniecības nepieciešams sagatavot zemi, tostarp veikt zemes līdzināšanu. Tāpat zemes līdzināšana noderēs tad, kad ir vēlme ierīkot līdzenu zālāju. Ja teritorijā ir tikai dažas ieplakas un bedrītes, visvienkāršākais risinājums ir zemes uzbēršana. Savukārt zemei ar ievērojamu slīpumu, var noderēt terašu veidošana. Mūsu speciālisti novērtēs situāciju, uzklausīs Jūsu vēlmes un ieteiks vislabāko variantu!

Grāvju, tranšeju un dīķu rakšana

Ja Jums ir aktuāla grāvja, tranšejas vai dīķa ierīkošana, arī tad mēs varam Jums palīdzēt. Labam un drošam rezultātam ir svarīgi šos darbus veikt pareizi, izmantojot atbilstošu tehniku. Mūsu komandā strādā tādi profesionāļi, kas zina, kā paveikt šos uzdevumus vislabākajā veidā.

Nederīgas grunts izvešana

Veicot teritorijas labiekārtošanas darbus, var rasties nederīga grunts, ko nepieciešams aizvietot ar cita veida materiālu, piemēram, melnzemi. Mēs parūpēsimies par nederīgās grunts izvešanu, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu pabeigt savas piemājas teritorijas labiekārtošanas darbus.

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir atbildīgs process, kas prasa profesionālus un savlaicīgus risinājumus. Uzticot augsnes frēzēšanu, zemes līdzināšanu un citus svarīgos uzdevumus mums, varēsiet būt droši par teicamu rezultātu.

 

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana  +371 20111000